Presage

;

Presage apvieno japāņu estētisko izjūtu ar tradicionālo meistarību un Seiko pulksteņu izgatavošanas prasmēm oriģinālā kolekcijā, kas piedāvā japāņu skaistumu, kvalitāti un ilgstošu darbību.

Dizains

Dizains

Dizains

Presage pulksteņu izgatavošana ir mantojusi vairāk nekā 100 Seiko pulksteņu izgatavošanas tradīcijas gadu. Ar formu, kas veidota, rūpīgi apsverot skaistumu un komfortu uz plaukstas pamata, kā arī mūžīgu dizainu, ņemot vērā garu lietošanas laiku, šie pulksteņi ilgstoši rada japāņu estētikas izjūtu.

Īpašības

Laurel ciparnīca

1913. gadā Seiko ieveda Japānas pirmo rokas pulksteni, Laurel. Daudzi Presage pulksteņi ir pieņēmuši Laurel, kuru var nosaukt par Seiko pulksteņu pirmavotu, ciparnīcas izskatu.

Iemīļots ciparnīcas dizains kopš neatminamiem laikiem

Laurel dizains ir atdzīvināts mūsdienās. Īpašo arābu ciparu siltā sajūta un nostalģija ir padarījusi šo pulksteni iemīļotu vairāk nekā 100 gadus. Pulksteņu izmērs un citas funkcijas ir pielāgotas, lai vislabāk atbilstu laikiem.

Raksturīgais “12”

Daudzi pulksteņi, kas izmanto Laurel iedvesmoto ciparnīcas dizainu, ietver ievērojamu “12” krāsu, piemēram, sarkanu un zeltu. Šo stilīgo dizainu pirmo reizi izmantoja Laurel pulkstenī, un tas bija ne tikai estētiski pievilcīga īpašība attiecībā uz dizainu, bet arī praktisks veids, kā vienkārši parādīt, kura ciparnīcas puse ir augšpusē.

Serijas

Prestige Line

Prestige Line

Prestige Line

Basic Line

Basic Line

Basic Line